سه شنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
آموزش وردپرس
خانه / سرگرمی / گرفتن عکس سلفی با هزاران عروس دریایی +تصاویر

گرفتن عکس سلفی با هزاران عروس دریایی +تصاویر

ایران مطلب : تا حالا فکر کرده اید شنا با چتردریایی چه حسی خواهد داشت؟ عکاس سفر و ماجراجویی «کین لام» با سفر به دریاچه چتر دریایی در میکرونزی به این رویا تحقق بخشیده است. هرکسی توسط یک چتردریایی نیش زده شده می تواند گواهی دهد که چه تجربه دردناکی است.
 
اما دریاچه چتردریایی در پالائو میلیون ها چتردریایی دارد به گونه ای تکامل یافته اند که شنای انسان در میان آن ها خطری دارد. این دریاچه حدود ۱۲ هزار سال قدمت دارد و آب آن تا حد زیادی از تالاب های اطراف جدا شده است. بنابراین چترهای دریایی این منطقه از دست شکارچیان در امان هستند و از جلبک های دریاچه تغذیه می کنند و اگرچه نیش دارند اما آنقدر کوچک است که توسط انسان احساس نمی شود.
 
این منطقه معمولا پر از توریست است و لام شانس این را داشت که بتواند در این دریاچه غواصی کند. با نزدیک شدن به دریاچه، آن را  مانند هردریاچه دیگری خواهید یافت، اما زمانی شگفت زده می شوید که یک دسته چتردریایی را با هم مشاهده می کنید. آن ها باالگوهای منظمی در طول روز در سراسر دریاچه مهاجرت می کنند و نور خورشید و منبع غذایی خود را تعقیب می کنند. وقتی به دریاچه نگاه می کنید چیز عجیبی در آن نمی بینید، اما وقتی داخل آب و به سمت گروه چترهای دریایی می پرید همه چیز جادویی می شود. لام تصاویر باورنکردنی این سفر را با ما به اشتراک گذاشته که به نظر می رسد از سیاره دیگری آمده است.


درباره ی admin

همچنین ببینید

۱۰ رنگ برتر بهار ۹۶ را بشناسید +تصاویر

۱۰ رنگ برتر بهار ۹۶ را بشناسید ، از رنگهایی که براق و برجسته هستند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *