پنج شنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۶
آموزش وردپرس
خانه / اخبار ورزشی / دلیلی دیگر برای پرسپولیسی بودن پور علی گنجی+عکس

دلیلی دیگر برای پرسپولیسی بودن پور علی گنجی+عکس

دلیلی دیگر برای پرسپولیسی بودن پور علی گنجی+عکس

ساعت۲۴-خبرهای زیادی درباره پرسپولیسی بودن مدافع ایرانی السد به گوش می رسد و شواهد هم نشان می دهد که او دوست دارد که در بازگشت به ایران پیراهن سرخ پوشان را بر تن کند.

یکی از بازیکنانی که هواداران پرسپولیس علاقه زیادی دارند تا او را در تیم محبوب خود ببینند مرتضی پور علی گنجی است که یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران است.

در فصل جابجایی تابستانی خبرهای زیادی درباره پیوستن پور علی گنجی به پرسپولیس به گوش رسید. این بازیکن در تیم ملی هم زوج سید جلال حسینی است و حضور او در پرسپولیس می توانست خط دفاعی این  تیم را بسیار قوی تر کند و دیگر نیازی به بازی دادن به محمد انصاری در پست غیر تخصصی اش نیست.

پور علی گنجی با السد قطر قرارداد دارد. او با این تیم بازیهای درخشانی را به نمایش گذاشته و در فصلی که السد از مدعیان اصلی قهرمانی به شمار می آید مدافع ایرانی این تیم هم خوش درخشیده است و بعید به نظر می رسد که با توجه به پول بالایی که قطریها می دهند پور علی گنجی هم فعلا علاقه به بازگشت به فوتبال ایران را داشته باشد.

اما به نظر می رسد که این بازیکن ملی پوش در صورت بازگشت به فوتبال ایران پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهد کرد و به این تیم علاقه دارد.

پور علی گنجی عکس از خود با پیراهن قرمز تیم ملی در کنار مهدی طارمی را منتشر کرد و به حمایت از مهاجم پرسپولیس که این روزها زیر فشار است پرداخت و از او خواست تا صبر کند و به تلاشش ادامه داد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

تصویر قانون جنجالی تصویب شد: جام جهانی 2026 با 48 تیم

قانون جنجالی تصویب شد: جام جهانی ۲۰۲۶ با ۴۸ تیم

انون ۴۸ تیمی شدن جام جهانی ۲۰۲۶ رسما تصویب شد. به گزارش جام جم آنلاین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *